•    
    •  
     دیدار مدیریت شعب استان اصفهان بانک ایران با مشاور مدیر عامل بیمه آرمان
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
     تعداد بازدید: ۷۷
     دیدار مدیریت شعب استان اصفهان بانک ایران با مشاور مدیر عامل بیمه آرمان
     مدیریت شعب استان اصفهان بانک ایران زمین با مشاور مدیرعامل بیمه آرمان این استان دیدار و از نزدیک با هم به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

     به گزارش روابط عمومی: این دیدار که به میزبانی محمدرضاسبزواری مدیریت شعب استانهای اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری صورت گرفت،آقای حسینی مشاور مدیر عامل بیمه آرمان به تشریح سیاست های کلی و بیمه ای پرداخت و اولویت بیمه آرمان را بیمه های خرد به ویژه بیمه های عمر و سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: وظایف شرکت بیمه جبران خسارت است که باید به صورت دقیق و به موقع صورت گیرد.
     وی عنوان کرد: بیمه آرمان آمادگی دارد در زمینه های مختلف بیمه ای با بانک ایران زمین همکاری متقابل داشته باشد.
     در ادامه محمدرضا سبزواری مدیراستان به تشریح اهم مطالب بانکداری و بیمه پرداخت وگفت: افزایش کیفیت خدمات ومشتری مداری دو نکته مهم و مشترک بین بانک و بیمه به شمار می رود.
     سبزواری افزود: شرایط به گونه است که رقابت و حضور فعال مقوله ای است که درآن باید ضمن برنامه ریزی و تکیه به پتانسیل نیروهای انسانی شرایطی را فراهم کرد تا سازمان سهم خود را از بازار هدف کسب نماید.
     وی دستیابی به اهداف و برنامه های عالیه هر سازمان را مستلزم کار منسجم و همکاری کلیه پرسنل دانست و گفت همه به نوعی مسئول هستند و باید نقش مهم و حیاتی خود را در راهبری سیستم و در جهت حرکت هدفمند و اثربخش ایفا نمایند.
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به بانک ایران زمین می باشد.
مجری: پورتال سامان